6. 12. 2016 - Úspěšně jsme absolvovali dozorový audit norem ISO

zpět na Novinky

Společnost TESCO SW a.s. úspěšně absolvovala dozorové audity všech svých norem: QMS, EMS, ISMS, SMS a ISO 10006. Zároveň společnost přešla mezi prvními na nové verze norem kvality ČSN EN ISO 9001:2016 a environmentu ČSN EN ISO 14001:2016, které vyšly v českém jazyce teprve letos v březnu 2016. Certifikační společnost Bureau Veritas vydá certifikáty nově vydaných norem společnosti TESCO SW a.s. na další období.

„Získáním certifikátů dle nových norem prokazuje TESCO SW systémový přístup k plnění svých cílů, především vysokého standardu kvality poskytovaných služeb, bezpečnosti informací a přístupu k životnímu prostředí. Společnost se tak zařadila mezi první společnosti, které mají certifikaci dle verze ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016 již v letošním roce,“ řekl generální ředitel BUREAU VERITAS Ing. Jakub Kejval. 

„Tak jak tomu bylo v minulých letech, i pro letošní rok je naší prioritou systematické zlepšování procesů spojených s dodávkou informačních systémů a komplexních IT služeb našim zákazníkům. Získání certifikátů dle nově vydaných norem (v r. 2016) je pro nás důkazem, že tyto procesy řídíme správně,“ říká RNDr. Jiří Vaněček, MBA, ředitel úseku Integrovaný systém řízení společnosti TESCO SW a.s.

Společnost TESCO SW a.s. má implementován Integrovaný systém řízení jako nástroj úspěšného řízení všech svých procesů a systematického zvyšování jejich výkonnosti. I díky tomu dochází k dlouhodobému posilování konkurenceschopnosti společnosti v oblasti poskytovaných služeb.