3. 12. 2018 - TESCO SW se zapojilo do projektu na podporu léčby cystické fibrózy

zpět na Novinky
TESCO SW se zapojilo do projektu na podporu léčby cystické fibrózy

​V rámci naší dlouhodobé podpory společensky odpovědných projektů si Vám touto cestou dovolujeme oznámit zahájení benefice na podporu dlouhodobě nemocných dětí trpících cystickou fibrózou. I letos, jubilejní pátý ročník, je společnost TESCO SW hlavním partnerem vánoční benefice, kterou pořádá nezisková organizace Crosspoint Olomouc ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Olomouc. Výtěžky získané v uplynulých čtyřech letech byly věnovány na předem stanovené konkrétní účely.

Letošní benefice navazuje na loňský rok, kdy se povedlo z výtěžku sbírky zakoupit unikátní přístroj pro včasnou diagnostiku cystické fibrózy. Tento přístroj velmi významně pomohl mnoha dětem a jejich rodinám. Proto je cílem letošní sbírky pořízení dalších užitečných komponent, jako je speciální modul pro vyšetření velmi malých dětí či videobronchoskop.

Dovolujeme si Vás proto touto cestou oslovit a požádat o zapojení se do tohoto projektu. I malá částka je velkým darem tam, kde je to opravdu potřeba.

Přispět k benefici je také možné zakoupením vstupenek na Adventní koncert, který se bude konat 8. prosince od 18 hodin v BEA campusu Olomouc. Celý výtěžek ze vstupného (500 Kč) bude přidán k benefiční sbírce.

Všichni zaměstnanci koncernu společnosti TESSELA HOLDING SE a dalších partnerských organizací mají možnost darovat finanční obnos. Společnost TESCO SW se zavazuje přidat 1 Kč ke každé koruně, kterou – zaměstnanci všech společností holdingu a partnerských organizací – darují.

Projekt bude ukončen Benefičním adventním koncertem, který se uskuteční v sobotu 8. prosince 2018 v 18:00 v BEA campusu Olomouc.

Více informací o spolku CROSSPOINT Olomouc naleznete na webových stránkách: https://www.crosspoint-olomouc.cz/

Společnost TESCO SW a.s. se připojila k humanitárnímu projektu spolku CROSSPOINT Olomouc z. s., IČ: 036 58 449, na podporu léčby cystické fibrózy.

angel-564351-1920.jpg