DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - Operátor dohledového pracoviště

Operátor dohledového pracoviště sleduje klientské požadavky a zadává je k řešení.

Náplň práce:

  • Sledování obrazovky monitorovacích nástrojů na počítači,
  • evidence událostí do nástroje na řízení incidentů,
  • evidence telefonních hlášení do nástroje na řízení incidentů,
  • pravidelné testování podle přiloženého návodu a zaznamenání výsledku,
  • předání hlášení na příslušné pracovníky vyšší úrovně podpory (do měsíce),
  • informování zákazníka o nastalé mimořádné situaci.

Nabízíme:

  • Práci vhodnou pro brigádníky,
  • fyzicky nenáročnou pracovní náplň (pouze práce v kanceláři),
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • práci v nočních hodinách a o víkendech,
  • moderní pracovní prostředí,
  • mzdu dohodou.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání,
  • znalost MS Office,
  • pozitivní přístup, komunikativnost,
  • pečlivost a zodpovědnost.

V případě zájmu o tuto volnou pracovní pozici nás kontaktujte:

Monika Slovaková
personální referentka
tel.: 587 333 555
e-mail: vyberoverizeni@tescosw.cz

TESCO SW a.s.
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc