25. 11. 2019 - Benefice "Průsečíky minulosti s přítomností" byla úspěšná

24. listopadu pořádala společnost OK rehabka benefici Průsečíky minulosti s přítomností, na které proběhla vernisáž fotografií SAPARA & Štreit a doprovodný kulturní program plný krásných předvánočních vystoupení.

7. 11. 2019 - Zdravotnictví podle izraelských expertů čeká digitální revoluce

Zdravotnictví čeká v příštích letech technologická revoluce, která pomocí umělé inteligence a digitalizace zvýší efektivitu zdravotnického systému i lékařské péče o pacienty. Na Česko-izraelském inovačním dni 2019, jehož bylo TESCO SW hlavním partnerem, to řekli izraelští experti na digitální zdravotnictví.

4. 11. 2019 - Zapojili jsme se do unikátní benefice Stromy Tobě

Zaměstnanci TESCO SW se připojili k výzvě Stromy Tobě, jejíž cílem je obnova lesa u Litovle na Olomoucku, který postihla kůrovcová kalamita a pomoc nemocným dětem.

24. 7. 2019 - Inventarizace na dálku s pomocí chytré apky Maja

Pracovníci TESCO SW vytvářejí novou revoluční aplikaci Maja pro mobilní telefony s operačním systémem Android, která umožňuje využít poslední pokroky ve světě v rámci RFID technologií a pokles ceny RFID tagů (štítků) pro zefektivnění práce inventarizačních komisí zvláště ve velkých organizacích typu nemocnice nebo úřadu. Aplikace umožní všechny standartní úkony v agendě inventarizace a bude sdílet datovou základnou s modulem Inventarizace produktu FaMa+ a s cloudovou platformou Ema+. Více informací lze najít na http://maja.tescosw.cz/.

16. 7. 2019 - Cloudová platforma Ema+ nově nabízí kromě řízení energií i řízení nájmů a správu nemovitostí

Moderní cloudová platforma Ema+ z dílny společnosti TESCO SW a.s. již nabízí kromě komplexního systému pro řízení energií i řešení pro řízení nájemních vztahů (LAM) and komplexní správu nemovitostí (CAFM) včetně pasportů, helpdesku, plánování opakovaných činností a správy výkresové dokumentace bez potřeby SW třetích stran. Připravujeme též řešení řízení údržby (CMMS) pro průmyslové podniky a další zákazníky s potřebou lépe řídit operativní a plánovanou údržbu svých výrobních zdrojů za využití moderních mobilních technologií. Více informací najdete na www.emaplus.cz.