16. 4. 2020 - H.P. 36 začínají implementovat EMA+

zpět na Novinky
H.P. 36 začínají implementovat EMA+
Společnost TESCO SW a.s. uzavřela smlouvu se společností H.P. 36  s.r.o. na zpřístupnění portálu EMA+ pro její aktivity. Bude jí sloužit jako užitečný nástroj v rámci její strategie maximálně zelektronizovat řízení revizních a údržbových činností firmy.
 
Společnost nabízí široké veřejnosti a zejména pro domácnosti opravy a revize rozvodů všech typů médií a sítí. Cloudová aplikace bude uživatelům umožňovat vedení evidence pasportních údajů a řízení revizí a údržbových procesů přímo v terénu za využití dálkově spravované databáze ovládané přes webové rozhraní a mobilní aplikaci. Bonusem může být je odstínění pracovníků v terénu od ryze administrativních úkonů a omezení mezilidského kontaktu daného aktuální epidemiologickou situací s cílem chránit v maximální míře zdraví klientů i zaměstnanců.
 
H.P. 36 jsou ryze českou společností a smluvním partnerem společnosti E.ON, která působí zejména v Brně a okolí a své služby nabízí prostřednictvím stránek http://poruchybrno.cz a http://nonstop-elektrikar-brno.cz.
emaweb2.png