Člen marketingového oddělení, který vytváří grafické návrhy dle zadání.

Náplň práce:

  • Navrhuje grafické zpracování podkladů (např. brožury, katalogy, letáky),
  • vytváří firemní, produktové a propagační materiály,
  •  vytváří grafické koncepty (návrhy firemních vizuálních stylů, prezentace, kreativní koncepty reklamních a komunikačních kampaní)
  • podílí se na tvorbě multimediálních produktů (digitální fotografie, film, video, audio, 3D design)
  • provádí barevné korekce a úpravy fotografií,
  • připravuje podklady a předlohy pro publikaci či tisk.

Nabízíme:

  •  zázemí stabilní a perspektivní společnosti s výborným pracovním kolektivem,
  • dlouhodobou spolupráci s perspektivou kariérního růstu,
  •  možnost dalšího vzdělávání,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné volání, příspěvek do fitness centra, firemní akce, stravenky),
  • motivující ohodnocení dle pracovních zkušeností.

Požadujeme:

  •  SŠ vzdělání,
  • praxe v oboru výhodou,
  • pokročilá znalost grafických programů (např. Adobe, Corel, Illustrator, Photoshop
  • kreativita, nadšení, komunikativnost,
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu, flexibilita.

Vhodné pro:

Absolventy SŠ vzdělání

V případě zájmu o tuto volnou pracovní pozici nás kontaktujte:

Monika Slovaková
personální referentka
tel.: 587 333 555
e-mail: vyberoverizeni@tescosw.cz

TESCO SW a.s.
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc