O firmě

zpět na Úvod

TESCO SW a.s. je jednou z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a implementaci software a poskytování komplexních ICT služeb.

Historie společnosti TESCO SW a.s. sahá až do roku 1991, kdy byla založena společnost TESCO, spol. s r.o., společnost softwarových a obchodních služeb.

Posláním společnosti TESCO SW a.s. je poskytování přidané hodnoty zákazníkům formou specializovaných IT řešení s velkou mírou věcného know-how a garancí vysokého standardu kvality s nízkými náklady. To vše za využití oboustranně výhodné spolupráce s partnery a za důsledného uplatňování Integrovaného systému řízení dle norem ISO 9001, ISO 10006, ISO 14001, ISO 20000 a ISO 27001.

TESCO SW a.s. v současné době zaměstnává přes 268 zkušených odborníků nejrůznějších profesí, kteří zajišťují vývoj, implementaci, rozvoj a podporu vlastních i partnerských řešení.

TESCO SW a.s. je investorem stavby BEA campusu Olomouc – unikátního prostředí, jehož hlavním cílem je podpora malých a středních podniků v regionu se zaměřením na rozvoj byznys inovací.

TESCO SW a.s. je společensky odpovědná firma. Podporuje vybrané projekty, které mají vazbu na olomoucký region a na oblast vzdělávání i osobnostního rozvoje.

Soubor typu pdfTESCO SW a.s. - firemní profil(1,4 MB)stáhnout
Soubor typu pdfVýroční zpráva TESCO SW a.s. 2015(7,8 MB)stáhnout
Soubor typu pdfVýroční zpráva TESCO SW a.s. 2014(9,5 MB)stáhnout
Soubor typu pdfVýroční zpráva TESCO SW a.s. 2013(8,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfVšeobecné obchodní podmínky TESCO SW a.s.(299,1 kB)stáhnout
Soubor typu pdfVšeobecné licenční podmínky TESCO SW a.s.(303,1 kB)stáhnout