Tiskové zprávy

zpět na Pro média

9. 9. 2016 - TZ: MAFRA poškozuje Českou republiku

Vydavatelství MAFRA, které vlastní 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí Andrej Babiš, a jeho zaměstnanci zveřejňují texty, v nichž zaměňují „hrušky s jabkama“ a tím cíleně manipulují realitu. Již několika měsíců čelí společnost Tesco SW nepravdivým konstrukcím Lidových novin a Mladé fronty dnes, proti nimž se brání soudní cestou. Nejnověji jde o dnešní text MfD „Po firmě z kauzy „brutální únik“ jde znovu policie“ a „Nástroj na peníze“. Avšak v celé věci již nejde jen o jednu českou firmu z Olomouce, ale o to, že vydavatelství MAFRA ohrožuje bezpečnost státu a čerpání dotací EU.

9. 8. 2016 - TZ: Pravda nevítězí - Cui bono

V reakci na rozsáhlý článek v dnešních LN s titulkem „Příběh telefonu. Šéf policie v úzkých“ připravuje společnost TESCO SW žalobu na vydavatele LN, společnost MAFRA za úmyslné šíření nepravdivých informací uniklých údajně z policejního spisu. Tím se MAFRA dopustila hrubého zásahu do osobnostních práv Davida Tesaříka, syna majitele firmy Josefa Tesaříka staršího o právech společnosti TESCO SW na ochranu pověsti právnické osoby ani nemluvě.

24. 11. 2015 - TZ: Společnost TESCO SW úspěšně absolvovala recertifikační audit vybraných norem ISO

Společnost TESCO SW a.s. začátkem listopadu úspěšně absolvovala recertifikační audity norem ISO 14001, ISO 20000-1 a ISO 27001. Bureau Veritas obnoví certifikáty společnosti TESCO SW pro výše uvedené normy na další tříleté období.