16. 1. 2019 - TESCO SW se stalo partnerem 12. ročníku odborné konference ICT ve zdravotnictví

zpět na Novinky
TESCO SW se stalo partnerem 12. ročníku odborné konference ICT ve zdravotnictví

Pokud sledujete dění na technologické scéně podrobnější optikou, pravděpodobně jste zaregistrovali, jaké změny se postupně odehrávají ve sféře zdravotnictví. Ta patří mezi klíčová odvětví, nicméně řada procesů s ní spojená by bezpochyby stále zasloužila kýžené inovace, které by ji posunuly na zcela novou úroveň. A jestli se můžeme odvíjet od ambiciózních plánů předních technologických firem, nejsme od výraznější modernizace příliš daleko.

Jaké změny ale můžeme čekat? Stanou se elektronické recepty konečně plnohodnotnou součástí zdravotnictví? Nebudeme muset spoléhat na papíry, ale spíše na svá chytrá mobilní zařízení? Dostanou se do popředí chytré hodinky jako Apple Watch, díky nimž je už teď možné (alespoň v USA) měřit EKG a další důležité prvky?

Nejen těmito otázkami se bude zabývat 12. ročník odborné konference a výstavy o ICT ve zdravotnictví pod hlavičkou IDG, kde je TESCO SW stříbrným partnerem. Ta se uskuteční 26. února 2019 v pražském hotelu Don Giovanni a slibuje vskutku zajímavá témata. Vedle běžných situací, s nimiž se potýká každý z nás, bude na pořadu dne například i bezpečnost informačních systémů ve spojitosti s ochranou dat ve zdravotní dokumentaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Součástí budou samozřejmě i odborníci z praxe, jmenovitě například Tomáš Bezouška (prezident Institutu pro správu dokumentů), Milan Koubek (prezident České lékařské komory), Martin Coufal z Nemocnice Pardubického kraje a řada dalších.

Bližší informace o celé konferenci jsou k dispozici na oficiálních webu.

maxresdefault.jpg