Kariéra

zpět

Hledáte práci v Olomouci? Zajímáte se o IT a chcete v tomto oboru pracovat? Máte týmového ducha a nebojíte se zodpovědnosti?
Dejte nám o sobě vědět!

  • Nevíme, jestli jsi sova nebo ranní ptáče, každopádně v rámci pružné pracovní doby můžeš dorazit na 6:00, na 9:00 nebo něco mezi tím. Je to na tobě.
  • Rád bys využil Home Office? Pokud jsi už zapracovaný a samostatný, svou práci zvládáš i bez cizí pomoci a ostatní v týmu se bez tebe dokáží chvíli obejít, je ta možnost. Samozřejmě se souhlasem vedoucích.
  • Zajímá tě školení, které ti pomůže ve tvých úkolech a posune tě o level výš na tvé současné pracovní pozici? Sem s ním, rádi tě na něj pošleme a necháme proškolit. Pokud bude zakončeno certifikací o to lepší. Mimo to máš pro své úkoly určené gestory, na které se můžeš kdykoliv obrátit. Pokud něco nevíš, něčemu nerozumíš, nevadí, naučí tě to.
  • Máš rád jazyky a chceš se v nich zdokonalit? Stačí seběhnout pár pater a přímo v budově se zúčastnit pravidelného kurzu angličtiny, který je jednou týdně vždy od 7 do 8:30 hod. Ostýchat se nemusíš, jsou dvě skupiny dle úrovně znalostí a můžeš chodit tam, kde ti to bude více vyhovovat.
  • Co se týká obědu, tak můžeš zkusit místní restauraci přímo v budově, vyrazit ven do okolních restaurací, nebo přinést si jídlo z domu a využít jídelnu s kuchyňkou a terasou ve druhém patře budovy.
  • Bez telefonu se už dnes nikdo neobejde, proto abys byl neustále v kontaktu se všemi, se kterými potřebuješ, naše firma nabízí zvýhodněné volání nejen pro tebe, ale i pro tvou rodinu.  Dále můžeš využívat klimatizované moderní pracovní prostředí, účastnit se firemních akcí, na kterých se můžeš bavit a poznávat své kolegy a samozřejmě nabízíme stravenky, které se hodí, nejen na oběd ale třeba i na sváču.
  • V rámci informačního a kancelářského detoxu je možné si zahrát badminton, fotbal, jít se vyřádit na dračích lodích (loděnice hned vedle budovy) nebo využít místní fitcentrum. Spousta kolegů se takhle odreagovává a firma to podporuje

V současné době hledáme kolegy a kolegyně na níže uvedené pracovní pozice: