Skip to content

Administrátor/ka projektu pro vývoj softwaru

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Administrátor/ka pro vývoj softwaru, který/á pomůže s administrací vývojových projektů našich zákaznických SW řešení.

Volné pozice

Dlouhodobá brigáda - Operátor/ka dohledového pracoviště

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy společnosti TESCO SW a.s.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Primárně hledáme kolegy na 12 hod. noční směny ve všední dny a o víkendu. Dále jsou na výběr 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12 hod. víkendové denní směny. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 30 – 80 hodin/měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Podnikový/á právník/čka

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Podnikový/á právník/čka.

Vhodné i pro absolventy.

Volné pozice

Administrátor/ka projektu pro vývoj softwaru

Do našeho týmu hledáme nadšeného kolegu/kolegyni, na pozici Administrátor/ka projektu SW vývoje. Budete pravou rukou Vedoucího projektu, pomáhat se zpracováním administrativní agendy, která je spojena s organizováním procesu přípravy, realizací a monitorováním projektu, který se týká vývoje softwaru.

Volné pozice

IT Analytik/čka

Hledáme nové kolegy na pozici Analytik/čka IT do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení. Pracovní náplní je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka – Microsoft Exchange Specialista

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Systémový administrátor – Microsoft Exchange Specialista.

Volné pozice

Systémový/á administrátor/ka LINUX

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Systémového administrátora pro LINUX, který/á se stane členem týmu pro správu informačních systémů.

Volné pozice

Analytik/čka IT senior

Hledáme šikovné analytiky pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Analytik/čka integračních řešení

Zajímáte se o vývoj informačních technologii a chcete se v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme analytiky/analytičky integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Analytik/čka IT junior

Hledáme nové kolegy na pozici IT Analytik/čka junior! Budete součástí vývojového týmu konkrétního produktu. Budete zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Při Vaší práci Vás povede zkušený analytik senior a dovede Vás k potřebným znalostem a k samostatnosti.

Volné pozice

Architekt/ka

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt/ka, který/á se bude zabývat vývojem nových modulů systému.

Volné pozice

Asistent/ka

Náplní práce je především:

 • administrativní a provozní podpora úseku (kontrola docházek, zajištění občerstvení, zápisy z porad, zajištění teambuildingů atd.),
 • zástup za asistentky jiných úseků v jejich nepřítomnosti,
 • činnosti spojené s pracovním prostředím.

Požadujeme:

 • SŠ vzdělání s maturitou,
 • základní znalosti práce s PC,
 • znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),
 • schopnost tvorby dokumentace,
 • pozitivní přístup, komunikativnost,
 • pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost.

Co můžeme nabídnout:

V případě zájmu kontaktujte personální referentku Moniku Šnajdarovou na tel.: 587 333 555 či emailu vyberoverizeni@tescosw.cz.

Volné pozice

Asistent - mzdový referent/Asistentka - mzdová referentka

Snížený úvazek 0,6 – výhledově s možností navýšení.

Volné pozice

BI Analytik/čka

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologii a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Do našeho oddělení Business intelligence a integrace hledáme nové kolegy na pozici BI Analytik/čka, kteří se stanou součástí týmu pro vývoj rozhraní mezi IS, reporting BI a budování DWH.

Volné pozice

Developer integračních řešení

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologií a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme developery integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Implementátor / Implementátorka IS

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Zkuste to u nás jako Implementátor/ka. Pochopíte problematiku vývoje softwaru a naučíte se pracovat s databázemi. Výrazně ovlivňujete funkčnost informačního systému, nastavujete workflow, přístupová práva apod..

Volné pozice

IT analytik/čka pro kybernetickou bezpečnost

Baví Vás IT a máte všeobecný přehled? Baví Vás pronikat pod povrch věcí a odhalovat, jak skutečně fungují? Chcete vědět, jak jsou zabezpečené kritické a významné IS v ČR? Chcete se od kolegů naučit spoustu nových věcí a časem získat prestižní certifikáty v oboru kybernetické bezpečnosti? Víte, že se chystá nová EU směrnice NIS 2 o kybernetické bezpečnosti, která významně rozšíří okruh povinných subjektů a odborníci v oboru tak budou nedostatkové zboží? Pak Vás zveme do týmu lidí, kteří se zabývají problematikou bezpečnostních systémů.

Hledáme nové kolegy na pozici IT analytik/čka pro kybernetickou bezpečnost. A pokud Vás zaujalo některé z uvedených témat, přijďte si pro více informací, rádi uvítáme každého, kdo má zájem o práci v oboru informačních technologií.

Volné pozice

IT analytik/čka junior

Hledáme nového kolegu, nebo kolegyni na pozici IT Analytik/Analytička, který/á se stane členem vývojového týmu konkrétního produktu. Náplní práce je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost. Při tvé práci tě povede zkušený analytik senior a dovede tě k potřebným znalostem a samostatnosti.

Volné pozice

IT Konzultant/ka pro oblast správy majetku

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend do oddělení zabývajícího se vývojem informačního systému se zaměřením na správu majetku. Pro tuto pozici není potřeba výrazných IT znalostí, ale je kladen důraz na komunikativnost a logické myšlení.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

slice53

IT Konzultant/ka pro systém CMMS

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Konzultant/ka pro systém CMMS, což je softwarové řešení, které pomáhá podnikům spravovat, automatizovat a zefektivňovat všechny jejich operace procesu údržby. IT konzultant přebírá komunikaci a funguje jako „prostředník“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, formuluje požadavky na funkčnost systému, zadává požadavky ke zpracování a zpětně sleduje jejich plnění.

Volné pozice

IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend

Hledáme nové kolegy na pozici IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend do oddělení zabývajícího se vývojem ekonomického informačního systému se zaměřením na správu majetku. Pro tuto pozici není potřeba výrazných IT znalostí, ale je kladen důraz na komunikativnost a logické myšlení.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Volné pozice

IT konzultant/ka

Do našeho stálého týmu hledáme nové kolegy na pozici IT konzultant/ka, kteří převezmou komunikaci a budou fungovat jako „prostředníci“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, budou formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění.

Volné pozice

IT specialista / specialistka

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na oddělení zabývající se IT infrastrukturou společnosti, se zaměřením IT specialista/specialistka – technik/čka klientských stanic. Pracovní náplní je především zajištění celistvých částí hardwaru, jeho instalace, uvedení do provozních podmínek a následná údržba klientských stanic napříč společností a holdingem.

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ a VŠ se vzděláním zaměřeným na informační technologie.
Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe se zájmem o oblast IT. 

Volné pozice

Instalátor/ka

Hledáme nové kolegy na pozici Instalátor/ka pro projekt implementace monitorovacího systému evropských dotací. Pozice Instalátora spočívá v garanci procesu nasazení, přípravě a testování instalačních balíčků a nasazení instalačních balíčků v prostředí zákazníka.

Volné pozice

Konzultant/ka pro oblast evidence zdravotnických prostředků

Hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka pro vývoj našeho produktu Fama+ TPIS v oblasti evidence zdravotnických prostředků. Pozice Konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky zdravotnictví – zdravotnických prostředků.

Volné pozice

Konzultant/ka podpory

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka podpory pro informační systémy k řízení procesů dotací z EU, kteří budou vystupovat k zákazníkovi k již hotovému softwarovému řešení ve stavu podpory. Práce se specializovaným administrativním informačním systémem MONIT+, který slouží  řízení procesů nad projekty dotačních programů z Evropských strukturálních a investičních fondů v České republice.

Volné pozice

Konzultant/ka pro ekonomiku a rozpočetnictví

Hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka pro vývoj ekonomických a rozpočtových modulů našeho produktu Fama+ TPIS. Pozice Konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky daného zaměření (ekonomika, rozpočetnictví).

Volné pozice

Marketingový/á specialista/ka

Hledáme nového kolegu do oddělení marketingu, který se bude zabývat především následujícími činnostmi:

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW. Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátora pasivní linky, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnosti uplatnění pro Informační systém NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

 • Práce na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).
Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Jedná se o práci na směny v době od 6 – 18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka dohledového pracoviště - brigáda

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy firmou TESCO SW a.s. a administrací tiketů v helpdeskovém nástroji.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Na výběr jsou 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12ti hod. noční a víkendové. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 40 – 80 hodin/ měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (AJ) / tester

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Operátor, který bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW a.s., konkrétně Informačního systému NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Jedná se o práci na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (s polštinou)

Hledáme nového kolegu na pozici Operátora/ky – Testera/ky, který/á bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Dále uživatelské testování nových změn systému.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie, se specializací pro polské uživatele.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka Call centra (s polštinou)

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka, kteří budou členem týmu Call centra. Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Uživatelé produktu mohou být české nebo polské národnosti, proto požadujeme znalost polštiny slovem i písmem. Pracovníci Call centra pracují na směny v době od 7 – 18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Personální referent/ka

Do našeho pětičlenného týmu Personálního oddělení hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Personální referent/ka.

Volné pozice

Project manager

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí projektu, který/á převezme zodpovědnost za celý projekt (zakázku), bude řídit pracovní procesy v týmu, zadávat úkoly, plánovat, sledovat a vyhodnocovat činnost daného týmu a udržovat dokumentační základnu projektu (zakázky).

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici programátora do týmu, který se zabývá vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce, výzvy a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Programátor/ka embedded

Baví Vás programovat firmware i backendové služby a máte zájem o nové technologie? Pojďte pracovat k nám! Rádi Vás uvítáme v týmu, který pracuje na projektu automatizované inventarizace majetku založené na UHF RFID technologie. Jaké znalosti a dovednosti očekáváme a co uvítáme?

Volné pozice

Programátor/ka Frontend

Hledáme šikovné frontend programátory do vývojového týmu, který se zabývají vývojem systémového jádra pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností. Celý tým se podílí na vývoji komponent v moderních technologiích HTML5, CSS5 a JavaScriptu, SPA, WPA, React, Redux, REST…

Volné pozice

Programátor/ka C#

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/ky pro vývoj našich produktů vyvíjených zákazníkům na míru.

Volné pozice

Specialista/ka AI

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista AI. Hledáme člověka, který je zapálený do umělé inteligence, je proaktivní a chce se učit novým věcem. Jednou z hlavních náplní práce na této pozici je trénování modelů umělé inteligence.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka - úvazek 0,5

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka mimo jiné i na zkrácený úvazek.

Pozice je vhodná pro uchazeče soustavně studující či s dokončeným vzděláním SŠ/VŠ se zaměřením na informační technologie.

Snížený úvazek 0,5.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka. Pozice je vhodná pro uchazeče se SŠ a VŠ vzděláním zaměřeným na informační technologie.

Volné pozice

Programátor/ka Light Code (implementátor/ka)

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Chcete být programátor, ale ještě nemáte dostatek zkušeností? Zkuste to u nás jako Programátor/ka Light Code (Implementátor/ka). 

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici Programátora/ka do vývojového týmu, kteří se zabývají vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Programátor/ka – REACT/REDUX

Hledáme šikovné frontend programátory do týmu, kteří se zabývají vývojem aplikačního jádra pro vývoj našich softwarových řešení. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

SQL Programátor/ka

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/ky SQL. Náplní práce bude především programování databázových procedur. Je tedy důležité, abys znal/a jazyk SQL a dále některý z objektově orientovaných jazyků, zvládal/a jsi navrhovat algoritmy a hlavně, aby tě programování bavilo.

Volné pozice

Scrum Master

Hledáme nové kolegy na pozici Scrum Master do oddělení zabývajícího se vývojem firemního Frameworku. Pozice Scrum Mastera spočívá v organizaci týmu za účelem vytvoření tzv. „Self-Organized Team“ neboli týmu, který je schopen vlastní organizace.

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici programátora do týmu, který se zabývá vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce, výzvy a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Tester/ka

Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? Chtěli byste se naučit více, než jen klikat myší dle připravených scénářů? V tom případě je tato práce přesně pro Vás!

Volné pozice

Tester/ka senior

Zvládáte více než jen klikat myší dle předlohy? Rádi zjišťujete, jak věci fungují? Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? V tom případě je práce v TESCO SW přesně pro Vás a zkušený tým vývojářů se může těšit na novou posilu!

Volné pozice

Tester/ka - manuální testování

Hledáme nové kolegy/kolegyně do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení.

Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Tester/ka manuálního testování, který/á rád/a zjišťuje, jak věci fungují, rád/a hledá chyby a odhaluje slabá místa v aplikacích.

Pozice je vhodná i pro osobu s juniorskými zkušenostmi, kdy při samotné práci bude vedena zkušeným tester seniorem.

Volné pozice

Dlouhodobá brigáda - Operátor/ka dohledového pracoviště

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy společnosti TESCO SW a.s.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Primárně hledáme kolegy na 12 hod. noční směny ve všední dny a o víkendu. Dále jsou na výběr 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12 hod. víkendové denní směny. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 30 – 80 hodin/měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Administrátor/ka projektu pro vývoj softwaru

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Administrátor/ka pro vývoj softwaru, který/á pomůže s administrací vývojových projektů našich zákaznických SW řešení.

Volné pozice

Podnikový/á právník/čka

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Podnikový/á právník/čka.

Vhodné i pro absolventy.

Volné pozice

IT Analytik/čka

Hledáme nové kolegy na pozici Analytik/čka IT do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení. Pracovní náplní je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka – Microsoft Exchange Specialista

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Systémový administrátor – Microsoft Exchange Specialista.

Volné pozice

Systémový/á administrátor/ka LINUX

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Systémového administrátora pro LINUX, který/á se stane členem týmu pro správu informačních systémů.

Volné pozice

Analytik/čka integračních řešení

Zajímáte se o vývoj informačních technologii a chcete se v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme analytiky/analytičky integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Architekt/ka

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt/ka, který/á se bude zabývat vývojem nových modulů systému.

Volné pozice

Asistent / Asistentka

Náplní práce je především:

 • administrativní a provozní podpora úseku (kontrola docházek, zajištění občerstvení, zápisy z porad, zajištění teambuildingů atd.),
 • zástup za asistentky jiných úseků v jejich nepřítomnosti,
 • činnosti spojené s pracovním prostředím.

Požadujeme:

 • SŠ vzdělání s maturitou,
 • základní znalosti práce s PC,
 • znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),
 • schopnost tvorby dokumentace,
 • pozitivní přístup, komunikativnost,
 • pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost.

Co můžeme nabídnout:

V případě zájmu kontaktujte personální referentku Moniku Šnajdarovou na tel.: 587 333 555 či emailu vyberoverizeni@tescosw.cz.

Volné pozice

BI Analytik/čka

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologii a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Do našeho oddělení Business intelligence a integrace hledáme nové kolegy na pozici BI Analytik/čka, kteří se stanou součástí týmu pro vývoj rozhraní mezi IS, reporting BI a budování DWH.

Volné pozice

Developer integračních řešení

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologií a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme developery integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Implementátor / Implementátorka IS

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Zkuste to u nás jako Implementátor/ka. Pochopíte problematiku vývoje softwaru a naučíte se pracovat s databázemi. Výrazně ovlivňujete funkčnost informačního systému, nastavujete workflow, přístupová práva apod.

Volné pozice

IT analytik/čka junior

Hledáme nového kolegu, nebo kolegyni na pozici IT Analytik/Analytička, který/á se stane členem vývojového týmu konkrétního produktu. Náplní práce je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost. Při tvé práci tě povede zkušený analytik senior a dovede tě k potřebným znalostem a samostatnosti.

Volné pozice

IT analytik/čka pro kybernetickou bezpečnost

Baví Vás IT a máte všeobecný přehled? Baví Vás pronikat pod povrch věcí a odhalovat, jak skutečně fungují? Chcete vědět, jak jsou zabezpečené kritické a významné IS v ČR? Chcete se od kolegů naučit spoustu nových věcí a časem získat prestižní certifikáty v oboru kybernetické bezpečnosti? Víte, že se chystá nová EU směrnice NIS 2 o kybernetické bezpečnosti, která významně rozšíří okruh povinných subjektů a odborníci v oboru tak budou nedostatkové zboží? Pak Vás zveme do týmu lidí, kteří se zabývají problematikou bezpečnostních systémů.

Hledáme nové kolegy na pozici IT analytik/čka pro kybernetickou bezpečnost. A pokud Vás zaujalo některé z uvedených témat, přijďte si pro více informací, rádi uvítáme každého, kdo má zájem o práci v oboru informačních technologií.

Volné pozice

IT Konzultant/ka pro systém CMMS

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Konzultant/ka pro systém CMMS, což je softwarové řešení, které pomáhá podnikům spravovat, automatizovat a zefektivňovat všechny jejich operace procesu údržby. IT konzultant přebírá komunikaci a funguje jako „prostředník“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, formuluje požadavky na funkčnost systému, zadává požadavky ke zpracování a zpětně sleduje jejich plnění.

Volné pozice

IT Konzultant/ka pro oblast správy majetku

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Konzultant/ka pro oblast správy majetku, který/á převezme komunikaci a bude fungovat jako „prostředník“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, bude formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění.

Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Volné pozice

IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend do oddělení zabývajícího se vývojem informačního systému se zaměřením na správu majetku. Pro tuto pozici není potřeba výrazných IT znalostí, ale je kladen důraz na komunikativnost a logické myšlení.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Volné pozice

IT konzultant/ka

Do našeho stálého týmu hledáme nové kolegy na pozici IT konzultant/ka, kteří převezmou komunikaci a budou fungovat jako „prostředník“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, budou formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění.

Volné pozice

IT specialista / specialistka

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na oddělení zabývající se IT infrastrukturou společnosti, se zaměřením IT specialista/specialistka – technik/čka klientských stanic. Pracovní náplní je především zajištění celistvých částí hardwaru, jeho instalace, uvedení do provozních podmínek a následná údržba klientských stanic napříč společností a holdingem.

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ a VŠ se vzděláním zaměřeným na informační technologie.
Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe se zájmem o oblast IT. 

Volné pozice

Marketingový/á specialista/ka

Hledáme nového kolegu do oddělení marketingu, který se bude zabývat především následujícími činnostmi:

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (AJ) / tester

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Operátor, který bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW a.s., konkrétně Informačního systému NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Jedná se o práci na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátora pasivní linky, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnosti uplatnění pro Informační systém NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

 • Práce na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).
Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Jedná se o práci na směny v době od 6 – 18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka, kteří budou členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW. Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Volné pozice

Operátor/ka dohledového pracoviště - brigáda

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy firmou TESCO SW a.s. a administrací tiketů v helpdeskovém nástroji.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Na výběr jsou 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12ti hod. noční a víkendové. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 40 – 80 hodin/ měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (s polštinou)

Hledáme nového kolegu na pozici Operátora/ky – Testera/ky, který/á bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Dále uživatelské testování nových změn systému.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie, se specializací pro polské uživatele.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Personální referent/ka

Do našeho pětičlenného týmu Personálního oddělení hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Personální referent/ka 

Volné pozice

Project manager

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí projektu, který/á převezme zodpovědnost za celý projekt (zakázku), bude řídit pracovní procesy v týmu, zadávat úkoly, plánovat, sledovat a vyhodnocovat činnost daného týmu a udržovat dokumentační základnu projektu (zakázky).

Volné pozice

Programátor/ka embedded

Baví Vás programovat firmware i backendové služby a máte zájem o nové technologie? Pojďte pracovat k nám! Rádi Vás uvítáme v týmu, který pracuje na projektu automatizované inventarizace majetku založené na UHF RFID technologie. Jaké znalosti a dovednosti očekáváme a co uvítáme?

Volné pozice

Programátor/ka interních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici Programátora/ka interních aplikací, kteří se budou podílet na chodu a rozvoji firemní infrastruktury.

Volné pozice

Scrum Master

Hledáme nové kolegy na pozici Scrum Master do oddělení zabývajícího se vývojem firemního Frameworku. Pozice Scrum Mastera spočívá v organizaci týmu za účelem vytvoření tzv. „Self-Organized Team“ neboli týmu, který je schopen vlastní organizace.

Volné pozice

Specialista/ka AI

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista AI. Hledáme člověka, který je zapálený do umělé inteligence, je proaktivní a chce se učit novým věcem. Jednou z hlavních náplní práce na této pozici je trénování modelů umělé inteligence.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka. Pozice je vhodná pro uchazeče se SŠ a VŠ vzděláním zaměřeným na informační technologie.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka - úvazek 0,5

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka mimo jiné i na zkrácený úvazek.

Pozice je vhodná pro uchazeče soustavně studující či s dokončeným vzděláním SŠ/VŠ se zaměřením na informační technologie.

Snížený úvazek 0,5.

Volné pozice

Konzultant/ka podpory

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka podpory pro informační systémy k řízení procesů dotací z EU, kteří budou vystupovat k zákazníkovi k již hotovému softwarovému řešení ve stavu podpory. Práce se specializovaným administrativním informačním systémem MONIT+, který slouží  řízení procesů nad projekty dotačních programů z Evropských strukturálních a investičních fondů v České republice.

Volné pozice

Konzultant/ka pro oblast evidence zdravotnických prostředků

Hledáme nového kolegu na pozici Konzultant/ka pro vývoj našeho produktu Fama+ TPIS v oblasti evidence zdravotnických prostředků. Pozice konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky zdravotnictví – zdravotnických prostředků.

Volné pozice

Konzultant/ka pro ekonomiku a rozpočetnictví

Hledáme nového kolegu na pozici Konzultant/ka pro vývoj ekonomických a rozpočtových modulů našeho produktu Fama+ TPIS. Pozice konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky daného zaměření (ekonomika, rozpočetnictví).

Volné pozice

Konzultant/ka pro oblast správy budov

Hledáme nového kolegu na pozici Konzultant/ka pro vývoj našeho produktu Fama+ TPIS v oblasti správy budov. Pozice konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky daného zaměření (facility management).

Volné pozice

Operátor/ka Call centra (s polštinou)

Hledáme nového kolegu na pozici Operátor/ka, který bude členem týmu Call centra. Náplní práce Operátora je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Uživatelé produktu mohou být české nebo polské národnosti, proto požadujeme znalost polštiny slovem i písmem. Pracovníci Call centra pracují na směny v době od 7 – 18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Programátor/ka C#

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/ky pro vývoj našich produktů vyvíjených zákazníkům na míru.

Volné pozice

Administrátor/ka projektu pro vývoj softwaru

Do našeho týmu hledáme nadšeného kolegu/kolegyni, na pozici Administrátor/ka projektu SW vývoje. Budete pravou rukou Vedoucího projektu, pomáhat se zpracováním administrativní agendy, která je spojena s organizováním procesu přípravy, realizací a monitorováním projektu, který se týká vývoje softwaru.

Volné pozice

Programátor/ka Frontend

Hledáme šikovné frontend programátory do vývojového týmu, který se zabývá vývojem systémového jádra pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností. Celý tým se podílí na vývoji komponent v moderních technologiích HTML5, CSS5 a JavaScriptu, SPA, WPA, React, Redux, REST…

Volné pozice

Programátor/ka Light Code (implementátor/ka)

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Chcete být programátor, ale ještě nemáte dostatek zkušeností? Zkuste to u nás jako Programátor/ka Light Code (Implementátor/ka). 

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici programátora do týmu, který se zabývá vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce, výzvy a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Programátor/ka – REACT/REDUX

Hledáme šikovné frontend programátory do týmu, který se zabývá vývojem aplikačního jádra pro vývoj našich softwarových řešení. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

SQL Programátor/ka

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/ky SQL. Náplní práce bude především programování databázových procedur. Je tedy důležité, abys znal/a jazyk SQL a dále některý z objektově orientovaných jazyků, zvládal/a jsi navrhovat algoritmy a hlavně, aby tě programování bavilo.

Volné pozice

Tester/ka

Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? Chtěli byste se naučit více, než jen klikat myší dle připravených scénářů? V tom případě je tato práce přesně pro Vás!

Volné pozice

Tester/ka senior

Zvládáte více než jen klikat myší dle předlohy? Rád zjišťujete, jak věci fungují? Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? V tom případě je práce v TESCO SW přesně pro Vás a zkušený tým vývojářů se může těšit na novou posilu!

Volné pozice

Tester/ka - manuální testování

Hledáme nové kolegy/kolegyně do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení.

Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Tester/ka manuálního testování, který/á rád/a zjišťuje, jak věci fungují, rád/a hledá chyby a odhaluje slabá místa v aplikacích.

Pozice je vhodná i pro osobu s juniorskými zkušenostmi, kdy při samotné práci bude vedena zkušeným tester seniorem.

Volné pozice