Skip to content

Podnikový/á právník/čka

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Podnikový/á právník/čka.

Vhodné i pro absolventy.

Volné pozice

Administrátor/ka projektu pro vývoj softwaru

Do našeho týmu hledáme nadšeného kolegu/kolegyni, na pozici Administrátor/ka projektu SW vývoje. Budete pravou rukou Vedoucího projektu, pomáhat se zpracováním administrativní agendy, která je spojena s organizováním procesu přípravy, realizací a monitorováním projektu, který se týká vývoje softwaru.

Volné pozice

Analytik/čka IT

Hledáme nové kolegy na pozici Analytik/čka IT do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení. Pracovní náplní je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Pozice je vhodná i pro osoby s juniorskými zkušenostmi, kdy při samotné práci budete vedeni zkušeným analytik seniorem.

Volné pozice

Analytik/čka IT senior

Hledáme šikovné analytiky pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Analytik/čka integračních řešení

Zajímáte se o vývoj informačních technologii a chcete se v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme analytiky/analytičky integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Analytik/čka IT junior

Hledáme nové kolegy na pozici IT Analytik/čka junior! Budete součástí vývojového týmu konkrétního produktu. Budete zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Při Vaší práci Vás povede zkušený analytik senior a dovede Vás k potřebným znalostem a k samostatnosti.

Volné pozice

Asistent/ka

Náplní práce je především:

 • administrativní a provozní podpora úseku (kontrola docházek, zajištění občerstvení, zápisy z porad, zajištění teambuildingů atd.),
 • zástup za asistentky jiných úseků v jejich nepřítomnosti,
 • činnosti spojené s pracovním prostředím.

Požadujeme:

 • SŠ vzdělání s maturitou,
 • základní znalosti práce s PC,
 • znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),
 • schopnost tvorby dokumentace,
 • pozitivní přístup, komunikativnost,
 • pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost.

Co můžeme nabídnout:

V případě zájmu kontaktujte personální referentku Moniku Šnajdarovou na tel.: 587 333 555 či emailu vyberoverizeni@tescosw.cz.

Volné pozice

Asistent - mzdový referent/Asistentka - mzdová referentka

Snížený úvazek 0,6 – výhledově s možností navýšení.

Volné pozice

BI Analytik/čka

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologii a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Do našeho oddělení Business intelligence a integrace hledáme nové kolegy na pozici BI Analytik/čka, kteří se stanou součástí týmu pro vývoj rozhraní mezi IS, reporting BI a budování DWH.

Volné pozice

Developer integračních řešení

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologií a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme developery integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Implementátor / Implementátorka IS

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Zkuste to u nás jako Implementátor/ka. Pochopíte problematiku vývoje softwaru a naučíte se pracovat s databázemi. Výrazně ovlivňujete funkčnost informačního systému, nastavujete workflow, přístupová práva apod..

Volné pozice

IT analytik/čka junior

Hledáme nového kolegu, nebo kolegyni na pozici IT Analytik/Analytička, který/á se stane členem vývojového týmu konkrétního produktu. Náplní práce je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost. Při tvé práci tě povede zkušený analytik senior a dovede tě k potřebným znalostem a samostatnosti.

Volné pozice

IT Konzultant/ka pro oblast správy majetku

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Konzultant/ka pro oblast správy majetku, který/á převezme komunikaci a bude fungovat jako „prostředník“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, bude formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění.

Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

slice53

IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend

Hledáme nové kolegy na pozici IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend do oddělení zabývajícího se vývojem ekonomického informačního systému se zaměřením na správu majetku. Pro tuto pozici není potřeba výrazných IT znalostí, ale je kladen důraz na komunikativnost a logické myšlení.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Volné pozice

IT konzultant/ka

Do našeho stálého týmu hledáme nové kolegy na pozici IT konzultant/ka, kteří převezmou komunikaci a budou fungovat jako „prostředníci“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, budou formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění.

Volné pozice

IT specialista / specialistka

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na oddělení zabývající se IT infrastrukturou společnosti, se zaměřením IT specialista/specialistka – technik/čka klientských stanic. Pracovní náplní je především zajištění celistvých částí hardwaru, jeho instalace, uvedení do provozních podmínek a následná údržba klientských stanic napříč společností a holdingem.

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ a VŠ se vzděláním zaměřeným na informační technologie.
Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe se zájmem o oblast IT. 

Volné pozice

Instalátor/ka

Hledáme nové kolegy na pozici Instalátor/ka pro projekt implementace monitorovacího systému evropských dotací. Pozice Instalátora spočívá v garanci procesu nasazení, přípravě a testování instalačních balíčků a nasazení instalačních balíčků v prostředí zákazníka.

Volné pozice

Konzultant/ka pro oblast evidence zdravotnických prostředků

Hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka pro vývoj našeho produktu Fama+ TPIS v oblasti evidence zdravotnických prostředků. Pozice Konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky zdravotnictví – zdravotnických prostředků.

Volné pozice

Konzultant/ka podpory

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka podpory pro informační systémy k řízení procesů dotací z EU, kteří budou vystupovat k zákazníkovi k již hotovému softwarovému řešení ve stavu podpory. Práce se specializovaným administrativním informačním systémem MONIT+, který slouží  řízení procesů nad projekty dotačních programů z Evropských strukturálních a investičních fondů v České republice.

Volné pozice

Konzultant/ka pro ekonomiku a rozpočetnictví

Hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka pro vývoj ekonomických a rozpočtových modulů našeho produktu Fama+ TPIS. Pozice Konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky daného zaměření (ekonomika, rozpočetnictví).

Volné pozice

Marketingový/á specialista/ka

Hledáme nového kolegu do oddělení marketingu, který se bude zabývat především následujícími činnostmi:

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW. Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka dohledového pracoviště - brigáda

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy společnosti TESCO SW a.s.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Primárně hledáme kolegy na 12 hod. noční směny ve všední dny. Dále jsou na výběr 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12 hod. víkendové směny. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 30 – 80 hodin/ měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Operátor/ka dohledového pracoviště - brigáda

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy firmou TESCO SW a.s. a administrací tiketů v helpdeskovém nástroji.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Na výběr jsou 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12ti hod. noční a víkendové. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 40 – 80 hodin/ měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (AJ) / tester

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Operátor, který bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW a.s., konkrétně Informačního systému NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Jedná se o práci na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (s polštinou)

Hledáme nového kolegu na pozici Operátora/ky – Testera/ky, který/á bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Dále uživatelské testování nových změn systému.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie, se specializací pro polské uživatele.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka Call centra (s polštinou)

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka, kteří budou členem týmu Call centra. Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Uživatelé produktu mohou být české nebo polské národnosti, proto požadujeme znalost polštiny slovem i písmem. Pracovníci Call centra pracují na směny v době od 7 – 18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátora pasivní linky, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnosti uplatnění pro Informační systém NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

  • Práce na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).
Volné pozice

Project manager

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí projektu, který/á převezme zodpovědnost za celý projekt (zakázku), bude řídit pracovní procesy v týmu, zadávat úkoly, plánovat, sledovat a vyhodnocovat činnost daného týmu a udržovat dokumentační základnu projektu (zakázky).

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici programátora do týmu, který se zabývá vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce, výzvy a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Programátor/ka embedded

Baví Vás programovat firmware i backendové služby a máte zájem o nové technologie? Pojďte pracovat k nám! Rádi Vás uvítáme v týmu, který pracuje na projektu automatizované inventarizace majetku založené na UHF RFID technologie. Jaké znalosti a dovednosti očekáváme a co uvítáme?

Volné pozice

Programátor/ka Frontend

Hledáme šikovné frontend programátory do vývojového týmu, který se zabývají vývojem systémového jádra pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností. Celý tým se podílí na vývoji komponent v moderních technologiích HTML5, CSS5 a JavaScriptu, SPA, WPA, React, Redux, REST…

Volné pozice

Programátor/ka C#

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/ky pro vývoj našich produktů vyvíjených zákazníkům na míru.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka - úvazek 0,5

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka mimo jiné i na zkrácený úvazek.

Pozice je vhodná pro uchazeče soustavně studující či s dokončeným vzděláním SŠ/VŠ se zaměřením na informační technologie.

Snížený úvazek 0,5.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka. Pozice je vhodná pro uchazeče se SŠ a VŠ vzděláním zaměřeným na informační technologie.

Volné pozice

Personální referent/ka

Do našeho pětičlenného týmu Personálního oddělení hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Personální referent/ka 

Volné pozice

Programátor/ka Light Code (implementátor/ka)

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Chcete být programátor, ale ještě nemáte dostatek zkušeností? Zkuste to u nás jako Programátor/ka Light Code (Implementátor/ka). 

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici Programátora/ka do vývojového týmu, kteří se zabývají vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Programátor/ka – REACT/REDUX

Hledáme šikovné frontend programátory do týmu, kteří se zabývají vývojem aplikačního jádra pro vývoj našich softwarových řešení. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Scrum Master

Hledáme nové kolegy na pozici Scrum Master do oddělení zabývajícího se vývojem firemního Frameworku. Pozice Scrum Mastera spočívá v organizaci týmu za účelem vytvoření tzv. „Self-Organized Team“ neboli týmu, který je schopen vlastní organizace.

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici programátora do týmu, který se zabývá vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce, výzvy a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Tester/ka junior

Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? Chtěli byste se naučit více, než jen klikat myší dle připravených scénářů? V tom případě je tato práce přesně pro Vás!

Volné pozice

Tester/ka senior

Zvládáte více než jen klikat myší dle předlohy? Rádi zjišťujete, jak věci fungují? Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? V tom případě je práce v TESCO SW přesně pro Vás a zkušený tým vývojářů se může těšit na novou posilu!

Volné pozice

Tester/ka - manuální testování

Hledáme nové kolegy do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení. Aktuálně hledáme kolegy na pozici Tester/ka manuálního testování, kteří rádi zjišťují, jak věci fungují, rádi hledají chyby a odhalují slabá místa v aplikacích.

Pozice je vhodná i pro osoby s juniorskými zkušenostmi, kdy při samotné práci budou vedeny zkušeným tester seniorem.

Volné pozice

Podnikový/á právník/čka

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Podnikový/á právník/čka.

Vhodné i pro absolventy.

Volné pozice

Analytik/čka IT

Hledáme nové kolegy na pozici Analytik/čka IT do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení. Pracovní náplní je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Pozice je vhodná i pro osoby s juniorskými zkušenostmi, kdy při samotné práci budete vedeni zkušeným analytik seniorem.

Volné pozice

Analytik/čka integračních řešení

Zajímáte se o vývoj informačních technologii a chcete se v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme analytiky/analytičky integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Asistent / Asistentka

Náplní práce je především:

 • administrativní a provozní podpora úseku (kontrola docházek, zajištění občerstvení, zápisy z porad, zajištění teambuildingů atd.),
 • zástup za asistentky jiných úseků v jejich nepřítomnosti,
 • činnosti spojené s pracovním prostředím.

Požadujeme:

 • SŠ vzdělání s maturitou,
 • základní znalosti práce s PC,
 • znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),
 • schopnost tvorby dokumentace,
 • pozitivní přístup, komunikativnost,
 • pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost.

Co můžeme nabídnout:

V případě zájmu kontaktujte personální referentku Moniku Šnajdarovou na tel.: 587 333 555 či emailu vyberoverizeni@tescosw.cz.

Volné pozice

BI Analytik/čka

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologii a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Do našeho oddělení Business intelligence a integrace hledáme nové kolegy na pozici BI Analytik/čka, kteří se stanou součástí týmu pro vývoj rozhraní mezi IS, reporting BI a budování DWH.

Volné pozice

Developer integračních řešení

Máte zkušenosti s vývojem informačních technologií a chcete se neustále v této oblasti posouvat? Pro stávající dlouhodobě rozvíjené i nové projekty hledáme developery integračních řešení pro vývoj našich aplikací. Jedná se o velké a dlouhodobé integrační projekty celorepublikového přesahu, které přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Implementátor / Implementátorka IS

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Zkuste to u nás jako Implementátor/ka. Pochopíte problematiku vývoje softwaru a naučíte se pracovat s databázemi. Výrazně ovlivňujete funkčnost informačního systému, nastavujete workflow, přístupová práva apod.

Volné pozice

IT analytik/čka junior

Hledáme nového kolegu, nebo kolegyni na pozici IT Analytik/Analytička, který/á se stane členem vývojového týmu konkrétního produktu. Náplní práce je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost. Při tvé práci tě povede zkušený analytik senior a dovede tě k potřebným znalostem a samostatnosti.

Volné pozice

IT analytik/čka pro kybernetickou bezpečnost

Baví Vás IT a máte všeobecný přehled? Baví Vás pronikat pod povrch věcí a odhalovat, jak skutečně fungují? Chcete vědět, jak jsou zabezpečené kritické a významné IS v ČR? Chcete se od kolegů naučit spoustu nových věcí a časem získat prestižní certifikáty v oboru kybernetické bezpečnosti? Víte, že se chystá nová EU směrnice NIS 2 o kybernetické bezpečnosti, která významně rozšíří okruh povinných subjektů a odborníci v oboru tak budou nedostatkové zboží? Pak Vás zveme do týmu lidí, kteří se zabývají problematikou bezpečnostních systémů.  
 

Hledáme nové kolegy na pozici IT analytik/čka pro kybernetickou bezpečnost. A pokud Vás zaujalo některé z uvedených témat, přijďte si pro více informací, rádi uvítáme každého, kdo má zájem o práci v oboru informačních technologií. 

Volné pozice

IT Konzultant/ka pro oblast správy majetku

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Konzultant/ka pro oblast správy majetku, který/á převezme komunikaci a bude fungovat jako „prostředník“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, bude formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění.

Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Volné pozice

IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend

Hledáme nové kolegy na pozici IT Konzultant/ka ekonomických a účetních agend do oddělení zabývajícího se vývojem ekonomického informačního systému se zaměřením na správu majetku. Pro tuto pozici není potřeba výrazných IT znalostí, ale je kladen důraz na komunikativnost a logické myšlení.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Volné pozice

IT konzultant/ka

Do našeho stálého týmu hledáme nové kolegy na pozici IT konzultant/ka, kteří převezmou komunikaci a budou fungovat jako „prostředník“ mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení, budou formulovat požadavky na funkčnost systému, zadávat požadavky ke zpracování a zpětně sledovat jejich plnění.

Volné pozice

IT specialista / specialistka

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na oddělení zabývající se IT infrastrukturou společnosti, se zaměřením IT specialista/specialistka – technik/čka klientských stanic. Pracovní náplní je především zajištění celistvých částí hardwaru, jeho instalace, uvedení do provozních podmínek a následná údržba klientských stanic napříč společností a holdingem.

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ a VŠ se vzděláním zaměřeným na informační technologie.
Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe se zájmem o oblast IT. 

Volné pozice

Marketingový/á specialista/ka

Hledáme nového kolegu do oddělení marketingu, který se bude zabývat především následujícími činnostmi:

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (AJ) / tester

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Operátor, který bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW a.s., konkrétně Informačního systému NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Jedná se o práci na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka dohledového pracoviště - brigáda

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy společnosti TESCO SW a.s.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Primárně hledáme kolegy na 12 hod. noční směny ve všední dny. Dále jsou na výběr 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12 hod. víkendové směny. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 30 – 80 hodin/ měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátora pasivní linky, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnosti uplatnění pro Informační systém NEN – Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

  • Práce na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6:00 do 14:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).
Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Operátor/ka uživatelské podpory / tester/ka, kteří budou členy týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je administrace tiketů v helpdeskovém nástroji, která je spojená s e-mailovou a telefonickou komunikací s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu. Dále také testování hlášených chyb a předávání incidentů pověřeným osobám k řešení.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka, kteří budou členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW. Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Volné pozice

Operátor/ka dohledového pracoviště - brigáda

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor/ka dohledového pracoviště, kteří se budou zabývat dohledem nad provozovanými systémy firmou TESCO SW a.s. a administrací tiketů v helpdeskovém nástroji.

Pozice je vhodná pro studenty nebo osoby časově flexibilní. Jedná se o práci na směny. Na výběr jsou 4 hod. odpolední přes pracovní týden nebo 12ti hod. noční a víkendové. Rozvrh hodin je dle domluvy. Celkový rozsah 40 – 80 hodin/ měsíc.

Vhodné pro osoby bez praxe.

Volné pozice

Operátor/ka uživatelské podpory (s polštinou)

Hledáme nového kolegu na pozici Operátora/ky – Testera/ky, který/á bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Dále uživatelské testování nových změn systému.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.

Nabízíme možnost uplatnění na informačním systému MS2021+ – Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie, se specializací pro polské uživatele.

Jedná se o práci na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Project manager

Do našeho stálého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí projektu, který/á převezme zodpovědnost za celý projekt (zakázku), bude řídit pracovní procesy v týmu, zadávat úkoly, plánovat, sledovat a vyhodnocovat činnost daného týmu a udržovat dokumentační základnu projektu (zakázky).

Volné pozice

Programátor/ka embedded

Baví Vás programovat firmware i backendové služby a máte zájem o nové technologie? Pojďte pracovat k nám! Rádi Vás uvítáme v týmu, který pracuje na projektu automatizované inventarizace majetku založené na UHF RFID technologie. Jaké znalosti a dovednosti očekáváme a co uvítáme?

Volné pozice

Programátor/ka interních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici Programátora/ka interních aplikací, kteří se budou podílet na chodu a rozvoji firemní infrastruktury.

Volné pozice

Personální referent/ka

Do našeho pětičlenného týmu Personálního oddělení hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Personální referent/ka 

Volné pozice

Scrum Master

Hledáme nové kolegy na pozici Scrum Master do oddělení zabývajícího se vývojem firemního Frameworku. Pozice Scrum Mastera spočívá v organizaci týmu za účelem vytvoření tzv. „Self-Organized Team“ neboli týmu, který je schopen vlastní organizace.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka. Pozice je vhodná pro uchazeče se SŠ a VŠ vzděláním zaměřeným na informační technologie.

Volné pozice

Systémový administrátor/ka - úvazek 0,5

Do týmu firemní infrastruktury hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Systémový administrátor/ka mimo jiné i na zkrácený úvazek.

Pozice je vhodná pro uchazeče soustavně studující či s dokončeným vzděláním SŠ/VŠ se zaměřením na informační technologie.

Snížený úvazek 0,5.

Volné pozice

Konzultant/ka podpory

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Konzultant/ka podpory pro informační systémy k řízení procesů dotací z EU, kteří budou vystupovat k zákazníkovi k již hotovému softwarovému řešení ve stavu podpory. Práce se specializovaným administrativním informačním systémem MONIT+, který slouží  řízení procesů nad projekty dotačních programů z Evropských strukturálních a investičních fondů v České republice.

Volné pozice

Konzultant/ka pro oblast evidence zdravotnických prostředků

Hledáme nového kolegu na pozici Konzultant/ka pro vývoj našeho produktu Fama+ TPIS v oblasti evidence zdravotnických prostředků. Pozice konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky zdravotnictví – zdravotnických prostředků.

Volné pozice

Konzultant/ka pro ekonomiku a rozpočetnictví

Hledáme nového kolegu na pozici Konzultant/ka pro vývoj ekonomických a rozpočtových modulů našeho produktu Fama+ TPIS. Pozice konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky daného zaměření (ekonomika, rozpočetnictví).

Volné pozice

Konzultant/ka pro oblast správy budov

Hledáme nového kolegu na pozici Konzultant/ka pro vývoj našeho produktu Fama+ TPIS v oblasti správy budov. Pozice konzultanta spočívá v komunikaci mezi zákazníkem a vývojovým týmem konkrétního softwarového řešení. Pro tuto pozici není potřeba technických znalostí, ale komunikativnost a znalost problematiky daného zaměření (facility management).

Volné pozice

Operátor/ka Call centra (s polštinou)

Hledáme nového kolegu na pozici Operátor/ka, který bude členem týmu Call centra. Náplní práce Operátora je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení. Uživatelé produktu mohou být české nebo polské národnosti, proto požadujeme znalost polštiny slovem i písmem. Pracovníci Call centra pracují na směny v době od 7 – 18 hod. (1. směna od 7:00 do 15:30 hod, 2. směna od 9:30 do 18 hod).

Volné pozice

Programátor/ka C#

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/ky pro vývoj našich produktů vyvíjených zákazníkům na míru.

Volné pozice

Administrátor/ka projektu pro vývoj softwaru

Do našeho týmu hledáme nadšeného kolegu/kolegyni, na pozici Administrátor/ka projektu SW vývoje. Budete pravou rukou Vedoucího projektu, pomáhat se zpracováním administrativní agendy, která je spojena s organizováním procesu přípravy, realizací a monitorováním projektu, který se týká vývoje softwaru.

Volné pozice

Programátor/ka Frontend

Hledáme šikovné frontend programátory do vývojového týmu, který se zabývá vývojem systémového jádra pro vývoj našich aplikací. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností. Celý tým se podílí na vývoji komponent v moderních technologiích HTML5, CSS5 a JavaScriptu, SPA, WPA, React, Redux, REST…

Volné pozice

Programátor/ka Light Code (implementátor/ka)

Zajímáte se o IT a chcete být víc než jen uživatel různých softwarových řešení? Chcete být programátor, ale ještě nemáte dostatek zkušeností? Zkuste to u nás jako Programátor/ka Light Code (Implementátor/ka). 

Volné pozice

Programátor/ka mobilních aplikací

Hledáme nové kolegy na pozici programátora do vývojového týmu, který se zabývá vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce a zisk nových zkušeností.

Volné pozice

Programátor/ka – REACT/REDUX

Hledáme šikovné frontend programátory do týmu, který se zabývá vývojem aplikačního jádra pro vývoj našich softwarových řešení. Jedná se o dlouhodobý projekt, který přináší zajímavou práci a spoustu nových výzev a zkušeností.

Volné pozice

Tester/ka junior

Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? Chtěli byste se naučit více, než jen klikat myší dle připravených scénářů? V tom případě je tato práce přesně pro Vás!

Volné pozice

Tester/ka senior

Zvládáte více než jen klikat myší dle předlohy? Rád zjišťujete, jak věci fungují? Baví Vás hledat chyby a odhalovat slabá místa v aplikacích? V tom případě je práce v TESCO SW přesně pro Vás a zkušený tým vývojářů se může těšit na novou posilu!

Volné pozice

Tester/ka - manuální testování

Hledáme nové kolegy do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení. Aktuálně hledáme kolegu na pozici Tester manuálního testování, který rád zjišťuje jak věci fungují, rád hledá chyby a odhaluje slabá místa v aplikacích.

Pozice je vhodná i pro osobu s juniorskými zkušenostmi, kdy při samotné práci bude vedena zkušeným tester seniorem.

Volné pozice